Wypełnij i wyślij formularz

lub skontaktuj się telefonicznie + 48 517 549 530

Preferowana godzina kontaktu

Comfort - kim jesteśmy?

Firma Comfort Apartments & Properties sp. z o.o. to firma składająca się ze specjalistów z bogatym doświadczeniem w branży nieruchomości. Firma powstała w celu przeprowadzenia klientówprzez trudny rynek nieruchomości. Naszym klientem może zostać każdy. Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak i developerami.

Umiejętnie dobieramy ofertę w zakresie wyboru nieruchomości pod potrzeby naszego klienta. Udzielamy porady w zakresie źródła finansowania dla zakupu nieruchomości.

Poza działalnością w sferze pozyskiwania źródeł finansowania, naszym Klientom oferujemy fachowe doradztwo w zakresie Inwestycji i lokowania kapitału w nieruchomości.

To co wyróżnia naszych Doradców to dynamizm, umiejętności, doświadczenie w branży, indywidualne relacje z Klientami.Wiemy, że ludzie od wszystkiego się po prostu nie sprawdzają. Dlatego też dzielimy naszą załogę na dedykowane zespoły obsługi klientów.

Chcemy, abyście poczuli się u nas naprawdę wyjątkowo.Każda transakcja jest u nas ubezpieczona – kupując, sprzedając czy wynajmując z nami swoje nieruchomości zostaniecie objęci gwarancją bezpieczeństwa transakcji.

W Comfort Apartments & Properties sp z o.o. maksymalny zakres ubezpieczenia gwarantuje PZU S.A.